Hoşgeldiniz

 KARNAK KARAYOLLARI NAKLİYAT TİC. LTD. ŞTİ. resmi sitesi "www.mydgrup.com" hoşgeldiniz. İnternet sitemiz interaktif ve dinamik bir yapıya sahiptir. Sitemiz aracılığla bizden haberleri, faaliyet alanlarımızdaki gelişmeleri en güncel haliyle bulabilirsiniz. İstek ve önerileriniz için iletişim menüsünden hızlı iletişim modulünü kullanabilirsiniz.

Duyurular
Dolar Alış : 6,8528 Dolar Satış : 6,8652 Euro Alış : 7,76 Euro Satış : 7,774
Kurumsal

DURAK İNŞAAT NAKLİYAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

  1994 yılında inşaat alanında hizmet vermeye başlayan Durak İnşaat ve Nakliyat San ve Ltd. Şirketimiz kısa çalışma hayatında çok büyük işlere imza atmış bulunmaktadır. Otoyol, yol yapımı, köprü, tünel, demiryolu alt yapı ve üst yapı, iyileştirme ve çevre düzenleme işi, konut ve iş merkezi inşaatları konusunda uzmanlığını kanıtlamış uzman ekibiyle,   kaliteli malzeme, donanım ve iş makineleriyle, İSO 9001 kalite standart belgesi ve anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

 1984 yılında ticari hayata atıldığım KARNAK NAKLİYAT TİCARET TAAHHÜT ile uzun yıllar Kamu ve Özel sektörde ciddi ve önemli işler başardık.

   1994 yılından itibaren lojistik çalışmalarımızı, inşaat alanında hizmet vermeye başlayan DURAK İNŞAAT NAKLİYAT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. bünyesinde sürdürmekteyiz. Donanımlı ve yetenekli teknik kadrosu, modern çalışma alanları, her geçen gün genişleyen makine parkı ve kendi öz araç filosu ile lojistik ve inşaat sektöründe saygın ve güvenilir bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

   Global gelişmeler firmaları yeni hedef ve yatırımlara zorlamaktadır. Bu bağlamda bu güne kadar başarı ile sürdürdüğümüz lojistik ve inşaat şirketimizin yanı sıra yeni kurduğumuz Bilgisayar ve Turizm sektöründeki iki şirketimizi de yeni şirket yapımız olan MYD GRUP şemsiyesi altında toplamaya çalıştık. Bu yeni yapıyla uzmanlaşmış kadro ve deneyimimizle, faaliyet alanlarımızda öncü ve gerçek anlamda ciddi bir firma olma yönünde daha büyük atılımlara ve yeni başarılara koşacağımıza inanıyorum.

   Her zaman elde ettiğimiz ve edeceğimiz başarılar, MYD GRUP ailesi olarak birbirimize olan güvenin, sevginin ve saygının ortak ürünü olacaktır. Bu kuvvetli bağlarımız ve anlayışımızla büyümek, sürekli gelişmek, istikrarı ve saygın şirket yapımızın devamlılığını sağlamak, sosyal yardım işlerimizi kurumsal kimliğimiz altında gerçekleştirmek için yolumuza inanç ve azimle devam edeceğiz.

   Şirketlerimizin bu günkü durumlara gelmesinde katkısı ve emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma, kurum ve kuruluşlara sonsuz minnet ve şükranlarımı sunarım.

 

Sevgi ve Saygılarımla,
Mehmet Yaşar DURAK
MYD GRUP BAŞKANI

     ŞİRKET POLİTAKIMIZ

   Kaliteli hizmet sunmak, iş ilişkilerimizde en iyi olmak, hizmette devamlılığı sağlamak için büyümek, büyümek için yatırım yapmak, yatırımlarımız için kaynak yaratmak, iç ve dış tedarikçilerimizle, taşeronlarımızla olan ilişkilerimizde adil olmak, karşılıklı fayda sağlamak, iyi niyet ve dürüstlük, çalışmalarımızı yasal ve etik olarak gerçekleştirmek, sosyal sorumluluk sahibi olmak bizim ilkelerimizdir. 

DEĞERLERİMİZ

   DÜRÜSTLÜK 
   GÜVENİRLİK 
   ŞEFFAFLIK 
   YARATICILIK 
   MÜKEMMELİYET 
   KARŞILIKLI SEVGİ VE SAYGI 
   VERİMLİLİK 
   MÜŞTERİ VE ÇALIŞANLARIN MUTLULUĞU

     HEDEFLERİMİZ

  Bütün faaliyet alanlarımızda uzman ekiplerimizle en iyi hizmeti sunmak, kurumsal gelişimimizi sürdürmek, büyümek için sürekli gelişmek, istikrarı sağlamak için önemli olan güvenilir, saygın şirket görüntümüzün devamlılığını sağlamak, sosyal yardım işlerimizi kurumsal kimliğimiz altında gerçekleştirmek bizim hedeflerimizdir kalitesi ve hizmeti ile yurtiçi ve yurtdışında marka olmak.

KİŞİNEV CADDESİ NO: 20 / 1 06540    ÇANKAYA / ANKARA - TURKEY  

Telefon: +90 312 441 28 00 (pbx)    Faks: +90 312 441 45 65    E-Posta: myd@mydgrup.com"